Středoškolský atletický pohár - okres Rakovník

21. 09. 2024

Žáci Střední průmyslové školy Emila Kolbena Rakovník, p. o. dosáhli vynikajících výsledků v okresním kole Středoškolského atletického poháru, kde se naše škola probojovala až na samotný vrchol. V soutěži jsme získali celkové prvenství a naše mladé talenty předvedly mimořádné výkony, za které jim patří velké poděkování.

Nejlepším sportovcem okresního kola se stal Matěj Rosenreiter (C2), který nasbíral celkem 1361 bodů. V běhu na 1500 metrů exceloval Matěj Šubrt (C2), který si doběhl pro zlato. Matěj Rosenreiter dominoval také ve skoku vysokém, kde rovněž zvítězil. Ve skoku dalekém jsme obsadili dvě místa na stupních vítězů – Ondřej Blokeš (S4) skončil druhý a Tomáš Kadavý (E4) třetí. Tomáš Kadavý si navíc odnesl stříbro ve vrhu koulí (5 kg).

Kompletní výsledky jsou k dispozici zde. Gratulujeme všem našim sportovcům a těšíme se na další úspěchy!