Jméno, příjmení, kontakt
Funkce
Kabinet

RNDr. Jan Jirátko
606 096 613
j.jiratko@spsrakovnik.cz

ředitel,
ICT koordinátor

118

Ing. Jindřiška Kopřivová
606 096 636
j.koprivova@spsrakovnik.cz

statutární zástupkyně ředitele,
preventistka, předsedkyně PK elektrotechniky, třídní E2 a S2

111

Ing. Bc. Jaroslav Redl
606 095 642

j.redl@spsrakovnik.cz

 

zástupce ředitele 203
Ing. Alena Adensamová
727 886 687

a.adensamova@spsrakovnik.cz

předsedkyně předmětové komise přírodovědné,  třídní E3 a S3 101
Robert Beckl
727 886 733

r.beckl@spsrakovnik.cz

  208
Mgr. Michal Beneš
606 095 462

m.benes@spsrakovnik.cz

projektový manažer 217

Nicholas James Cusack

n.cusack@spsrakovnik.cz 

  102

Kamila Cusacková

k.cusackova@spsrakovnik.cz 

  102
Václav Doubrava
606 095 896

v.doubrava@spsrakovnik.cz

vedoucí odborného výcviku, třídní U1

041, 022

Mgr. Jiřina Durilová

j.durilova@spsrakovnik.cz 

  207.1
Mgr. Tereza Kejlová
606 095 643

t.kejlova@spsrakovnik.cz

PR koordinátorka, předsedkyně PK humanitní, třídní C3

103

PhDr. Jiřina Kopřivová
775 113 366
koprivova@spsrakovnik.cz

  101
Mgr. Petr Kounovský, DiS.
606 095 753

p.kounovsky@spsrakovnik.cz

třídní E1 a S1 104
Ing. Václav Krob
606 095 551

v.krob@spsrakovnik.cz

třídní U2
211

Bc. Jan Křikava
j.krikava@spsrakovnik.cz

  104
Bc. Josef Kýna, DiS.
777 943 372

j.kyna@spsrakovnik.cz

předseda předmětové

komise informatiky, třídní C4

203
Mgr. Tereza Kýnová

723 108 200
t.kynova@spsrakovnik.cz

koordinátorka spolupráce s tiskem, třídní C2 103
Bc. Petr Lelovski
727 886 584

p.lelovski@spsrakovnik.cz

třídní C1 203
Miroslav Liška

m.liska@spsrakovnik.cz

  022
Mgr. Tomáš Erich Lüftner

t.luftner@spsrakovnik.cz

  203

Jiří Moravec
727 803 149

j.moravec@spsrakovnik.cz

  048
Ing. Bc. Jitka Nechutná
601 563 668

j.nechutna@spsrakovnik.cz

koordinátorka ŠVP, třídní U3 211
Mgr. Monika Nguyen 
603 179 004

m.nguyenova@spsrakovnik.cz

koordinátorka ročníkových prací a SOČ 102

Ing. Bc. Jaroslav Pavlíček
j.pavlicek@spsrakovnik.cz

  211
Mgr. Petra Píclová
606 095 563

p.piclova@spsrakovnik.cz

koordinátorka mezinárodní

spolupráce,
třídní E4

102

Mgr. Josef Podpěra

j.podpera@spsrakovnik.cz 

  217
Ing. Miloš Svítek

m.svitek@spsrakovnik.cz

   

Mgr. Miroslava Šerá
m.sera@spsrakovnik.cz

  217

Mgr. Bc. Markéta Svobodová
m.svobodova@spsrakovnik.cz

  101
PhDr. et Mgr. Jana Trousilová, Ph.D.
727 803 134

j.trousilova@spsrakovnik.cz

  207.1
Josef Vrána

j.vrana@spsrakovnik.cz

  022

Bc. Lukáš Zelenka
l.zelenka@spsrakovnik.cz

  203
Ing. Bc. Ivana Žižková
606 095 459

i.zizkova@spsrakovnik.cz

výchovná poradkyně, předsedkyně předmětové komise strojírenství, třídní S4

112