sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  C1  (Lelovski Petr, 207)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ANJK (1)
Cu
(207)

ANJK (1)
Cu
(207)

HRW
Bm
(206)

ANJ (1)
(105)

FYZ
Sv
(207)

CJL
Kt
(114)

 

ZKT
Hm
(207)

   

TEV (2)
Kp
(033)

TEV (2)
Kp
(033)

MAT (2)
Du
(207)

 
Ú
t

 

ANJ (1)
(105)

MAT (1)
Du
(207)

ZEK
Jt
(207)

DEJ
Tr
(207)

CJL
Kt
(207)

FYZ
Sv
(207)

       

MAT (2)
Du
(207)

ANJ (2)
Ck
(105)

 
S
t

 

MAT (1)
Du
(207)

ANJ (1)
(214)

CHE
Ki
(207)

TEV (1)
Kp
(033)

TEV (1)
Kp
(033)

WDG (1)
Zl
(215)

WDG (1)
Zl
(215)

     

WDG (2)
Zl
(215)

WDG (2)
Zl
(215)

ANJ (2)
Ck
(105)

ANJK (2)
Cu
(119)

MAT (2)
Du
(207)

ANJK (2)
Cu
(105)

 
Č
t

 

APS (1)
Lt
(202)

APS (1)
Lt
(202)

MAT (1)
Du
(207)

ANJ (1)
(105)

ZKT
Hm
(207)

         

ANJ (2)
Ck
(105)

MAT (2)
Du
(207)

APS (2)
Lt
(202)

APS (2)
Lt
(202)

 
P
á

 

 

CJL
Kt
(207)

IKT
Žá
(215)

IKT
Žá
(215)

MAT (1)
Du
(207)

DEJ
Tr
(207)

       

ANJ (2)
Ck
(105)

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  C1  (Lelovski Petr, 207)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ANJK (1)
Cu
(207)

ANJK (1)
Cu
(207)

HRW
Bm
(206)

ANJ (1)
(105)

FYZ
Sv
(207)

CJL
Kt
(115)

       

TEV (2)
Kp
(033)

TEV (2)
Kp
(033)

MAT (2)
Du
(207)

 
Ú
t

 

ANJ (1)
(105)

MAT (1)
Du
(207)

ZEK
Jt
(207)

DEJ
Tr
(207)

CJL
Kt
(207)

FYZ
Sv
(113)

       

MAT (2)
Du
(207)

ANJ (2)
Ck
(105)

 
S
t

 

MAT (1)
Du
(207)

ANJ (1)
(214)

CHE
Ki
(207)

TEV (1)
Kp
(033)

TEV (1)
Kp
(033)

WDG (1)
Zl
(215)

WDG (1)
Zl
(215)

     

WDG (2)
Zl
(215)

WDG (2)
Zl
(215)

ANJ (2)
Ck
(105)

ANJK (2)
Cu
(119)

MAT (2)
Du
(207)

ANJK (2)
Cu
(105)

 
Č
t

 

APS (1)
Lt
(202)

APS (1)
Lt
(202)

MAT (1)
Du
(207)

ANJ (1)
(105)

ZKT
Hm
(207)

         

ANJ (2)
Ck
(105)

MAT (2)
Du
(207)

APS (2)
Lt
(202)

APS (2)
Lt
(202)

 
P
á

 

MAT (1)
Du
(207)

CJL
Kt
(207)

IKT
Žá
(215)

IKT
Žá
(215)

ANJ (2)
Ck
(105)

ZKT
Hm
(207)

DEJ
Tr
(113)

     

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  C2  (Kýnová Tereza, 206)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

OPS
Bm
(206)

OPS
Bm
(204)

MAT
Du
(207)

FYZ
Sv
(206)

CJL
Kt
(206)

ANJK (1)
Cu
(214)

ANJK (1)
Cu
(214)

     

APS (2)
Jt
(215)

APS (2)
Jt
(215)

 
Ú
t

 

OBN
Tr
(206)

OBN
Tr
(206)

CJL
Kt
(206)

MAT
Du
(206)

FYZ
Sv
(206)

APS (1)
Jt
(202)

APS (1)
Jt
(202)

     

TEV (2)
(033)

TEV (2)
(033)

 
S
t

 

CJL
Kt
(206)

MAT
Du
(206)

ANJ (1)
(105)

WDG (2)
Zl
(202)

GAM (1)
Bm
(204)

GAM (1)
Bm
(204)

GAM (1)
Bm
(204)

TOT
Kt
(206)

   

WDG (2)
Zl
(202)

ANJ (2)
Pp
(105)

ANJ (2)
Pp
(214)

 
Č
t

 

HRW
Ky
(206)

HRW
Ky
(206)

WDG (1)
Zl
(041)

WDG (1)
Zl
(041)

ANJ (1)
(105)

TEV (1)
(033)

TEV (1)
(033)

     

PCS (2)
Ky
(209)

PCS (2)
Ky
(209)

GAM (2)
Bm
(204)

GAM (2)
Bm
(204)

GAM (2)
Bm
(204)

 
P
á

 

PCS (1)
Ky
(209)

PCS (1)
Ky
(209)

ANJ (1)
(105)

PVA (1)
Lp
(202)

PVA (1)
Lp
(202)

PVA (1)
Lp
(202)

MAT
Du
(206)

     

PVA (2)
Lp
(202)

PVA (2)
Lp
(202)

PVA (2)
Lp
(202)

ANJK (2)
Cu
(214)

ANJK (2)
Cu
(214)

ANJ (2)
Pp
(105)

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  C2  (Kýnová Tereza, 206)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

OPS
Bm
(206)

OPS
Bm
(204)

MAT
Du
(207)

FYZ
Sv
(206)

CJL
Kt
(206)

ANJK (1)
Cu
(214)

ANJK (1)
Cu
(214)

     

APS (2)
Jt
(215)

APS (2)
Jt
(215)

 
Ú
t

 

OBN
Tr
(206)

OBN
Tr
(206)

CJL
Kt
(206)

MAT
Du
(206)

FYZ
Sv
(206)

APS (1)
Jt
(215)

APS (1)
Jt
(215)

     

TEV (2)
(033)

TEV (2)
(033)

 
S
t

 

CJL
Kt
(206)

MAT
Du
(206)

ANJ (1)
(105)

WDG (2)
Zl
(202)

GAM (1)
Bm
(204)

GAM (1)
Bm
(204)

GAM (1)
Bm
(204)

TOT
Kt
(206)

   

WDG (2)
Zl
(202)

ANJ (2)
Pp
(105)

ANJ (2)
Pp
(214)

 
Č
t

 

HRW
Ky
(206)

HRW
Ky
(206)

WDG (1)
Zl
(041)

WDG (1)
Zl
(215)

ANJ (1)
(105)

TEV (1)
(033)

TEV (1)
(033)

     

PCS (2)
Ky
(209)

PCS (2)
Ky
(209)

GAM (2)
Bm
(204)

GAM (2)
Bm
(204)

GAM (2)
Bm
(204)

 
P
á

 

PCS (1)
Ky
(209)

PCS (1)
Ky
(209)

ANJ (1)
(105)

PVA (1)
Lp
(202)

PVA (1)
Lp
(202)

PVA (1)
Lp
(202)

MAT
Du
(206)

     

PVA (2)
Lp
(202)

PVA (2)
Lp
(202)

PVA (2)
Lp
(202)

ANJK (2)
Cu
(214)

ANJK (2)
Cu
(214)

ANJ (2)
Pp
(105)

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  C3  (Kejlová Tereza, 114)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

CJL
Kj
(114)

HRW
Jt
(114)

HRW
Jt
(114)

ANJ (1)
Ck
(119)

ANJ (1)
Ck
(119)

EKO
Kp
(116)

       

PCS (2)
Ky
(209)

PCS (2)
Ky
(209)

 
Ú
t

 

PVA
Lp
(204)

PVA
Lp
(204)

PVA
Lp
(204)

PCS (1)
Ky
(209)

PCS (1)
Ky
(209)

MAT
Aa
(114)

 

OPS
Lp
(215)

OPS
Lp
(215)

 

ANJK (2)
Cu
(119)

ANJK (2)
Cu
(119)

 
S
t

 

TEV
(033)

TEV
(033)

OBN
Kj
(114)

CJL
Kj
(114)

MAT
Aa
(114)

DBS
Lp
(209)

       

 
Č
t

 

WDG (1)
Zl
(041)

WDG (1)
Zl
(041)

DBS
Lp
(215)

DBS
Lp
(114)

CJL
Kj
(114)

ANJK (1)
Cu
(119)

ANJK (1)
Cu
(119)

     

ANJ (2)
Pp
(214)

ANJ (2)
Pp
(105)

WDG (2)
Zl
(041)

WDG (2)
Zl
(041)

 
P
á

 

GAM
Bm
(204)

GAM
Bm
(204)

GAM
Bm
(204)

ANJ (1)
Ck
(119)

PCS (1)
Ky
(209)

ŘIS
Kv
(114)

ŘIS
Kv
(114)

     

PCS (2)
Ky
(209)

ANJ (2)
Pp
(119)

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  C3  (Kejlová Tereza, 114)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

CJL
Kj
(114)

HRW
Jt
(114)

HRW
Jt
(114)

ANJ (1)
Ck
(119)

ANJ (1)
Ck
(119)

         

PCS (2)
Ky
(209)

PCS (2)
Ky
(209)

 
Ú
t

 

PVA
Lp
(204)

PVA
Lp
(204)

PVA
Lp
(204)

PCS (1)
Ky
(209)

PCS (1)
Ky
(209)

MAT
Aa
(114)

ŘIS
Kv
(116)

     

ANJK (2)
Cu
(119)

ANJK (2)
Cu
(119)

 
S
t

 

TEV
(033)

TEV
(033)

OBN
Kj
(114)

CJL
Kj
(114)

MAT
Aa
(114)

DBS
Lp
(206)

 

OPS
Lp
(215)

OPS
Lp
(215)

 

 
Č
t

 

WDG (1)
Zl
(041)

WDG (1)
Zl
(041)

DBS
Lp
(215)

DBS
Lp
(204)

CJL
Kj
(114)

ANJK (1)
Cu
(119)

ANJK (1)
Cu
(119)

     

ANJ (2)
Pp
(214)

ANJ (2)
Pp
(105)

WDG (2)
Zl
(041)

WDG (2)
Zl
(041)

 
P
á

 

GAM
Bm
(204)

GAM
Bm
(204)

GAM
Bm
(204)

ANJ (1)
Ck
(119)

PCS (1)
Ky
(209)

EKO
Kp
(114)

ŘIS
Kv
(114)

     

PCS (2)
Ky
(209)

ANJ (2)
Pp
(119)

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  C4  (Kýna Josef, 215)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

PVA (1)
Lp
(202)

PVA (1)
Lp
(202)

PVA (1)
Lp
(202)

CJL
Kt
(215)

GAM (1)
Bm
(204)

GAM (1)
Bm
(204)

GAM (1)
Bm
(204)

     

PCS (2)
Ky
(209)

PCS (2)
Ky
(209)

PCS (2)
Ky
(209)

PVA (2)
Lp
(202)

PVA (2)
Lp
(202)

PVA (2)
Lp
(202)

 
Ú
t

 

OPS
Bm
(215)

OPS
Bm
(215)

MAT
Du
(209)

PEL
Br
(215)

ANJ (1)
(105)

CJL
Kt
(116)

       

ANJ (2)
Pp
(214)

 
S
t

 

EKO
Kp
(209)

CJL
Kt
(114)

ZAZ (ZAZ)
Ky
(209)

ZAZ (ZAZ)
Ky
(209)

PCS (1)
Ky
(209)

TEV (1)
Kp
(033)

TEV (1)
Kp
(033)

     

DTP (DTP)
Bm
(204)

DTP (DTP)
Bm
(204)

DBS (2)
Lp
(215)

ANJ (2)
Pp
(214)

DBS (2)
Lp
(202)

IOT (IOT)
Lp
(215)

IOT (IOT)
Lp
(215)

 
Č
t

 

DBS (1)
Lp
(215)

DBS (1)
Lp
(215)

ANJ (1)
(214)

ŘIS
Pa
(207)

MAT
Du
(206)

EKO
Kp
(113)

ŘIS
Pa
(206)

     

GAM (2)
Bm
(204)

GAM (2)
Bm
(204)

GAM (2)
Bm
(204)

 
P
á

 

ANJK (1)
Cu
(105)

ANJK (1)
Cu
(105)

MAT
Du
(113)

ANJ (1)
(105)

PEL
Br
(215)

PCS (1)
Ky
(209)

PCS (1)
Ky
(209)

     

TEV (2)
Kp
(033)

TEV (2)
Kp
(033)

ANJ (2)
Pp
(207)

ANJK (2)
Cu
(119)

ANJK (2)
Cu
(119)

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  C4  (Kýna Josef, 215)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

PVA (1)
Lp
(202)

PVA (1)
Lp
(202)

PVA (1)
Lp
(202)

CJL
Kt
(215)

GAM (1)
Bm
(204)

GAM (1)
Bm
(204)

GAM (1)
Bm
(204)

     

PCS (2)
Ky
(209)

PCS (2)
Ky
(209)

PCS (2)
Ky
(209)

PVA (2)
Lp
(202)

PVA (2)
Lp
(202)

PVA (2)
Lp
(202)

 
Ú
t

 

OPS
Bm
(215)

OPS
Bm
(215)

MAT
Du
(114)

PEL
Br
(215)

ANJ (1)
(105)

ŘIS
Pa
(206)

       

ANJ (2)
Pp
(214)

 
S
t

 

EKO
Kp
(115)

CJL
Kt
(003)

ZAZ (ZAZ)
Ky
(209)

ZAZ (ZAZ)
Ky
(209)

PCS (1)
Ky
(209)

TEV (1)
Kp
(033)

TEV (1)
Kp
(033)

     

DTP (DTP)
Bm
(204)

DTP (DTP)
Bm
(204)

DBS (2)
Lp
(215)

ANJ (2)
Pp
(214)

DBS (2)
Lp
(202)

IOT (IOT)
Lp
(215)

IOT (IOT)
Lp
(215)

 
Č
t

 

DBS (1)
Lp
(215)

DBS (1)
Lp
(215)

ANJ (1)
(214)

CJL
Kt
(115)

MAT
Du
(210)

EKO
Kp
(215)

ŘIS
Pa
(206)

     

GAM (2)
Bm
(204)

GAM (2)
Bm
(204)

GAM (2)
Bm
(204)

 
P
á

 

ANJK (1)
Cu
(105)

ANJK (1)
Cu
(105)

MAT
Du
(113)

ANJ (1)
(105)

PEL
Br
(215)

PCS (1)
Ky
(209)

PCS (1)
Ky
(209)

     

TEV (2)
Kp
(033)

TEV (2)
Kp
(033)

ANJ (2)
Pp
(207)

ANJK (2)
Cu
(119)

ANJK (2)
Cu
(119)

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  E1  (Kounovský Petr, 113)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

IKT
Še
(113)

CJL (ES12)
Kj
(113)

MAT (ES12)
Aa
(113)

CHE
Ki
(113)

ZEL
(113)

FYZ
Hm
(113)

FYZ
Hm
(113)

     

IKT (ES11)
Še
(215)

IKT (ES11)
Še
(215)

 
Ú
t

 

ANJ (ES12)
Ck
(214)

ZEK
Jt
(113)

TEV (ES12)
Kp
(033)

TEV (ES12)
Kp
(033)

DEJ
Tr
(113)

         

MAT (ES11)
Aa
(113)

CJL (ES11)
Kj
(113)

MAT (ES11)
Aa
(113)

 
S
t

 

CJL (ES12)
Kj
(113)

ANJ (ES12)
Ck
(119)

ZEL
(113)

MAT (ES12)
Aa
(113)

 

TDK
Do
(113)

TDK
Do
(113)

     

MAT (ES11)
Aa
(114)

CJL (ES11)
Kj
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

 
Č
t

 

 

MAT (ES12)
Aa
(114)

ANJ (ES12)
Ck
(119)

ZEL
(113)

MAT (ES12)
Aa
(113)

CJL (ES12)
Kj
(114)

 

IKT (ES12)
Še
(202)

IKT (ES12)
Še
(202)

 

CJL (ES11)
Kj
(113)

MAT (ES11)
Aa
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

TEV (ES11)
Kp
(033)

TEV (ES11)
Kp
(033)

 
P
á

 

PRA (1)
Sh
(046)

PRA (1)
Sh
(046)

PRA (1)
Sh
(046)

PRA (1)
Sh
(046)

PRA (1)
Sh
(046)

PRA (1)
Sh
(046)

       

PRA (2)
Vr
(D1)

PRA (2)
Vr
(D1)

PRA (2)
Vr
(D1)

PRA (2)
Vr
(D1)

PRA (2)
Vr
(D1)

PRA (2)
Vr
(D1)

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  E1  (Kounovský Petr, 113)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

IKT
Še
(113)

CJL (ES12)
Kj
(113)

MAT (ES12)
Aa
(113)

CHE
Ki
(113)

ZEL
(113)

MAT (ES12)
Aa
(114)

ANJ (ES12)
Ck
(105)

     

IKT (ES11)
Še
(215)

IKT (ES11)
Še
(215)

CJL (ES11)
Kj
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(113)

 
Ú
t

 

ANJ (ES12)
Ck
(214)

ZEK
Jt
(113)

TEV (ES12)
Kp
(033)

TEV (ES12)
Kp
(033)

DEJ
Tr
(113)

 

CJL (ES12)
Kj
(114)

     

MAT (ES11)
Aa
(113)

CJL (ES11)
Kj
(113)

MAT (ES11)
Aa
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(113)

 
S
t

 

CJL (ES12)
Kj
(113)

ANJ (ES12)
Ck
(119)

ZEL
(113)

MAT (ES12)
Aa
(113)

           

MAT (ES11)
Aa
(209)

CJL (ES11)
Kj
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

 
Č
t

 

 

ANJ (ES12)
Ck
(119)

ANJ (ES12)
Ck
(119)

ZEL
(113)

MAT (ES12)
Aa
(206)

 

FYZ
Hm
(113)

IKT (ES12)
Še
(202)

IKT (ES12)
Še
(202)

 

MAT (ES11)
Aa
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

TEV (ES11)
Kp
(033)

TEV (ES11)
Kp
(033)

 
P
á

 

 

TDK
Do
(113)

DEJ
Tr
(114)

DEJ
Tr
(113)

 

TDK
Do
(116)

FYZ
Hm
(116)

     

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  E2  (Kopřivová Jindřiška, 116)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ANJ (ES21)
(105)

ZEL
(116)

PRA
Br
(010)

PRA
Br
(010)

PRA
Br
(010)

 

MAT
Aa
(116)

TEV
Kp
(033)

TEV
Kp
(033)

 

ANJ (ES22)
Ck
(119)

 
Ú
t

 

CJL
Kt
(116)

ZEL
(116)

TOT
(116)

FYZ
(116)

ELT
(116)

ANJ (ES22)
Ck
(119)

MAT
Aa
(116)

IKT (ES21)
Lt
(202)

IKT (ES21)
Lt
(202)

 

 
S
t

 

ANJ (ES21)
(214)

ELT
(116)

MAT
Aa
(116)

CJL
Kt
(116)

ZEL
(116)

ZEL
(116)

ANJ (ES21)
(116)

IKT (ES22)
Lt
(202)

IKT (ES22)
Lt
(202)

 

ANJ (ES22)
Ck
(119)

 
Č
t

 

MAT
Aa
(116)

CJL
Kt
(116)

FYZ
(116)

MIT
Bm
(116)

IKT
Lt
(116)

MAT
Aa
(116)

OBN
Kt
(116)

     

 
P
á

 

EEN
Br
(010)

EEN
Br
(010)

MAT
Aa
(116)

OBN
Kt
(116)

TDK
Kv
(204)

CIT
Do
(116)

CIT
Do
(116)

     

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  E2  (Kopřivová Jindřiška, 116)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ANJ (ES21)
(105)

ZEL
(116)

PRA
Br
(010)

PRA
Br
(010)

PRA
Br
(010)

 

TEV
Kp
(033)

TEV
Kp
(033)

   

ANJ (ES22)
Ck
(119)

 
Ú
t

 

 

ELT
(116)

ANJ (ES21)
(214)

CJL
Kt
(116)

ZEL
(116)

CJL
Kt
(207)

 

IKT (ES21)
Lt
(202)

IKT (ES21)
Lt
(202)

 

ANJ (ES22)
Ck
(119)

 
S
t

 

ANJ (ES21)
(119)

ELT
(116)

MAT
Aa
(116)

CJL
Kt
(210)

CIT
Do
(115)

 

CIT
Do
(116)

IKT (ES22)
Lt
(202)

IKT (ES22)
Lt
(202)

 

ANJ (ES22)
Ck
(214)

 
Č
t

 

MAT
Aa
(116)

FYZ
(116)

FYZ
(116)

MIT
Bm
(116)

IKT
Lt
(116)

TOT
(116)

 

TDK
Kv
(204)

TDK
Kv
(204)

 

 
P
á

 

EEN
Br
(010)

EEN
Br
(010)

CIT
Do
(116)

CIT
Do
(116)

TDK
Kv
(204)

         

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  E3  (Adensamová Alena, 210)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

CJL
Kt
(210)

MIT
Kv
(214)

ELM
Sm
(210)

EEN
Sm
(210)

ELM
Sm
(205)

ELM
Sm
(205)

ELM
Sm
(205)

     

 
Ú
t

 

PRA (1)
Ky
(202)

PRA (1)
Ky
(202)

PRA (1)
Ky
(202)

ANJ
Pp
(105)

TPT
Br
(210)

ELT
Br
(010)

 

TEV
(033)

TEV
(033)

 

PRA (2)
Br
(010)

PRA (2)
Br
(010)

PRA (2)
Br
(010)

 
S
t

 

ANJ
Pp
(210)

ELM
Sm
(210)

CJL
Kt
(115)

EEN
Sm
(206)

EEN
Sm
(206)

ELT
Br
(010)

 

EKO
Kp
(210)

   

 
Č
t

 

TPT
Br
(010)

ELT
Br
(010)

MIT
Kv
(210)

MAT
Aa
(210)

CJL
Kt
(210)

TPT
Br
(010)

EKO
Kp
(210)

     

 
P
á

 

OBN
Kt
(210)

ANJ
Pp
(214)

EKO
Kp
(210)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

MAT
Aa
(113)

     

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  E3  (Adensamová Alena, 210)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

CJL
Kt
(210)

MIT
Kv
(214)

ELM
Sm
(210)

EEN
Sm
(210)

ELM
Sm
(205)

ELM
Sm
(205)

ELM
Sm
(205)

     

 
Ú
t

 

PRA (1)
Ky
(202)

PRA (1)
Ky
(202)

PRA (1)
Ky
(202)

ANJ
Pp
(105)

TPT
Br
(010)

ELT
Br
(010)

 

TEV
(033)

TEV
(033)

 

PRA (2)
Br
(010)

PRA (2)
Br
(010)

PRA (2)
Br
(010)

 
S
t

 

ANJ
Pp
(210)

ELM
Sm
(210)

EKO
Kp
(115)

EEN
Sm
(116)

EEN
Sm
(116)

ELT
Br
(010)

TPT
Br
(010)

     

 
Č
t

 

ELT
Br
(010)

TPT
Br
(010)

MIT
Kv
(210)

MAT
Aa
(210)

CJL
Kt
(209)

MAT
Aa
(210)

       

 
P
á

 

OBN
Kt
(210)

ANJ
Pp
(214)

CJL
Kt
(210)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

       

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  E4  (Píclová Petra, 105)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

MAT
Du
(115)

ELM
Sm
(210)

CJL
Kj
(105)

AUT
(216)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

     

 
Ú
t

 

CJL
Kj
(114)

ANJ
Pp
(003)

AUT
(216)

EKO
Nj
(210)

 

ELT
Ky
(115)

ELT
Ky
(115)

     

 
S
t

 

ELT
Ky
(105)

ELT
Ky
(105)

ELM
Sm
(210)

TPT
Br
(010)

 

ELT
Ky
(115)

ELM
Sm
(205)

ELM
Sm
(205)

ELM
Sm
(205)

 

 
Č
t

 

TEV
Kp
(033)

TEV
Kp
(033)

ANJ
Cu
(105)

CJL
Kj
(119)

TPT
Br
(010)

MAT
Du
(115)

       

 
P
á

 

ANJ
Pp
(119)

MAT
Du
(114)

PGR
Kv
(041)

PGR
Kv
(041)

OBN
Kj
(114)

TPT
Br
(010)

       

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  E4  (Píclová Petra, 105)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

MAT
Du
(116)

ELM
Sm
(210)

CJL
Kj
(105)

AUT
(216)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

     

 
Ú
t

 

TEV
Kp
(033)

TEV
Kp
(033)

ANJ
Pp
(105)

CJL
Kj
(003)

EKO
Nj
(115)

ELT
Ky
(115)

       

 
S
t

 

ELT
Ky
(105)

ELT
Ky
(105)

ELM
Sm
(210)

MAT
Du
(115)

AUT
(216)

 

ELM
Sm
(205)

ELM
Sm
(205)

ELM
Sm
(205)

 

 
Č
t

 

ANJ
Cu
(119)

CJL
Kj
(114)

TPT
Br
(010)

TPT
Br
(010)

           

 
P
á

 

ANJ
Pp
(119)

MAT
Du
(115)

PGR
Kv
(041)

PGR
Kv
(041)

OBN
Kj
(114)

TPT
Br
(010)

       

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  S1  (Kounovský Petr, 113)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

IKT
Še
(113)

CJL (ES12)
Kj
(113)

MAT (ES12)
Aa
(113)

CHE
Ki
(113)

TEK
Aa
(114)

FYZ
Hm
(113)

FYZ
Hm
(113)

     

IKT (ES11)
Še
(215)

IKT (ES11)
Še
(215)

 
Ú
t

 

ANJ (ES12)
Ck
(214)

ZEK
Jt
(113)

TEV (ES12)
Kp
(033)

TEV (ES12)
Kp
(033)

DEJ
Tr
(113)

MEC
Žá
(113)

       

MAT (ES11)
Aa
(113)

CJL (ES11)
Kj
(113)

MAT (ES11)
Aa
(113)

 
S
t

 

CJL (ES12)
Kj
(113)

ANJ (ES12)
Ck
(119)

STT
Nj
(003)

MAT (ES12)
Aa
(113)

MEC
Žá
(113)

TEK
Aa
(003)

TEK
Aa
(003)

     

MAT (ES11)
Aa
(114)

CJL (ES11)
Kj
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

 
Č
t

 

 

MAT (ES12)
Aa
(114)

ANJ (ES12)
Ck
(119)

STT
Nj
(003)

MAT (ES12)
Aa
(113)

CJL (ES12)
Kj
(114)

 

IKT (ES12)
Še
(202)

IKT (ES12)
Še
(202)

 

CJL (ES11)
Kj
(113)

MAT (ES11)
Aa
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

TEV (ES11)
Kp
(033)

TEV (ES11)
Kp
(033)

 
P
á

 

PRA
Li
(DZ)

PRA
Li
(DZ)

PRA
Li
(DZ)

PRA
Li
(DZ)

PRA
Li
(DZ)

PRA
Li
(DZ)

       

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  S1  (Kounovský Petr, 113)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

IKT
Še
(113)

CJL (ES12)
Kj
(113)

MAT (ES12)
Aa
(113)

CHE
Ki
(113)

TEK
Aa
(114)

MAT (ES12)
Aa
(114)

ANJ (ES12)
Ck
(105)

     

IKT (ES11)
Še
(215)

IKT (ES11)
Še
(215)

CJL (ES11)
Kj
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(113)

 
Ú
t

 

ANJ (ES12)
Ck
(214)

ZEK
Jt
(113)

TEV (ES12)
Kp
(033)

TEV (ES12)
Kp
(033)

DEJ
Tr
(113)

 

CJL (ES12)
Kj
(114)

     

MAT (ES11)
Aa
(113)

CJL (ES11)
Kj
(113)

MAT (ES11)
Aa
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(113)

 
S
t

 

CJL (ES12)
Kj
(113)

ANJ (ES12)
Ck
(119)

STT
Nj
(003)

MAT (ES12)
Aa
(113)

MEC
Žá
(113)

TEK
Aa
(113)

TEK
Aa
(113)

     

MAT (ES11)
Aa
(209)

CJL (ES11)
Kj
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

 
Č
t

 

 

ANJ (ES12)
Ck
(119)

ANJ (ES12)
Ck
(119)

STT
Nj
(207)

MAT (ES12)
Aa
(206)

 

FYZ
Hm
(113)

IKT (ES12)
Še
(202)

IKT (ES12)
Še
(202)

 

MAT (ES11)
Aa
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(113)

ANJ (ES11)
Pp
(214)

TEV (ES11)
Kp
(033)

TEV (ES11)
Kp
(033)

 
P
á

 

TEK
Aa
(003)

TEK
Aa
(003)

DEJ
Tr
(114)

DEJ
Tr
(113)

MEC
Žá
(113)

 

FYZ
Hm
(116)

     

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  S2  (Kopřivová Jindřiška, 116)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ANJ (ES21)
(105)

STT
Žá
(003)

PDG
Kv
(204)

PDG
Kv
(204)

 

MEC
Žá
(003)

MAT
Aa
(116)

TEV
Kp
(033)

TEV
Kp
(033)

 

ANJ (ES22)
Ck
(119)

 
Ú
t

 

CJL
Kt
(116)

STT
Žá
(114)

TOT
(116)

FYZ
(116)

MEC
Žá
(003)

ANJ (ES22)
Ck
(119)

MAT
Aa
(116)

IKT (ES21)
Lt
(202)

IKT (ES21)
Lt
(202)

 

 
S
t

 

ANJ (ES21)
(214)

STT
Žá
(115)

MAT
Aa
(116)

CJL
Kt
(116)

SPS
Kv
(210)

SPS
Kv
(210)

ANJ (ES21)
(116)

IKT (ES22)
Lt
(202)

IKT (ES22)
Lt
(202)

 

ANJ (ES22)
Ck
(119)

 
Č
t

 

MAT
Aa
(116)

CJL
Kt
(116)

FYZ
(116)

MEC
Žá
(115)

IKT
Lt
(116)

MAT
Aa
(116)

OBN
Kt
(116)

     

 
P
á

 

SPS
Kv
(116)

SPS
Kv
(116)

MAT
Aa
(116)

OBN
Kt
(116)

STT
Žá
(116)

         

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  S2  (Kopřivová Jindřiška, 116)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ANJ (ES21)
(105)

MEC
Žá
(003)

PDG
Kv
(204)

PDG
Kv
(204)

 

STT
Žá
(116)

TEV
Kp
(033)

TEV
Kp
(033)

   

ANJ (ES22)
Ck
(119)

 
Ú
t

 

 

MEC
Žá
(003)

ANJ (ES21)
(214)

CJL
Kt
(116)

SPS
Kv
(210)

CJL
Kt
(207)

 

IKT (ES21)
Lt
(202)

IKT (ES21)
Lt
(202)

 

ANJ (ES22)
Ck
(119)

 
S
t

 

ANJ (ES21)
(119)

STT
Žá
(115)

MAT
Aa
(116)

CJL
Kt
(210)

SPS
Kv
(210)

SPS
Kv
(210)

 

IKT (ES22)
Lt
(202)

IKT (ES22)
Lt
(202)

 

ANJ (ES22)
Ck
(214)

 
Č
t

 

MAT
Aa
(116)

FYZ
(116)

FYZ
(116)

MEC
Žá
(003)

IKT
Lt
(116)

TOT
(116)

SPS
Kv
(210)

     

 
P
á

 

PRA
Li
(D2)

PRA
Li
(D2)

PRA
Li
(D2)

PRA
Li
(D2)

PRA
Li
(D2)

PRA
Li
(D2)

       

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  S3  (Adensamová Alena, 210)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

STT
Žá
(003)

MAT
Aa
(206)

MEC
Žá
(003)

CJL
Kj
(003)

SPS
Kv
(210)

ANJ
Ck
(105)

STT
Žá
(003)

     

 
Ú
t

 

SPS
Kv
(210)

SPS
Kv
(210)

MEC
Žá
(003)

ANJ
Ck
(214)

 

PDG
Rj
(204)

PDG
Rj
(204)

PDG
Rj
(204)

PDG
Rj
(204)

 

 
S
t

 

 

SPS
Kv
(003)

STT
Žá
(206)

MEC
Žá
(003)

CJL
Kj
(003)

 

STT
Žá
(210)

EKO
Kp
(210)

   

 
Č
t

 

 

ANJ
Ck
(119)

TEV
(033)

TEV
(033)

AUT
Pa
(216)

AUT
Pa
(216)

EKO
Kp
(210)

     

 
P
á

 

OBN
Kt
(210)

STT
Žá
(210)

EKO
Kp
(210)

CJL
Kj
(113)

MAT
Aa
(003)

ANJ
Ck
(214)

       

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  S3  (Adensamová Alena, 210)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

STT
Žá
(003)

MAT
Aa
(206)

MEC
Žá
(003)

CJL
Kj
(003)

SPS
Kv
(003)

ANJ
Ck
(003)

STT
Žá
(003)

     

 
Ú
t

 

SPS
Kv
(210)

SPS
Kv
(210)

MEC
Žá
(003)

ANJ
Ck
(214)

 

PST
Do
(041)

PST
Do
(041)

PST
Do
(041)

PST
Do
(041)

 

 
S
t

 

ELE
Nj
(114)

ELE
Nj
(114)

EKO
Kp
(115)

MEC
Žá
(003)

CJL
Kj
(003)

 

SPS
Kv
(003)

TEV
(033)

TEV
(033)

 

 
Č
t

 

PRA (1)
Do
(D2)

PRA (1)
Do
(D2)

PRA (1)
Do
(D2)

PRA (1)
Do
(D2)

PRA (1)
Do
(D2)

PRA (1)
Do
(D2)

       

PRA (2)
Li
(D3)

PRA (2)
Li
(D3)

PRA (2)
Li
(D3)

PRA (2)
Li
(D3)

PRA (2)
Li
(D3)

PRA (2)
Li
(D3)

 
P
á

 

OBN
Kt
(210)

AUT
Pa
(216)

AUT
Pa
(216)

MAT
Aa
(003)

 

CJL
Kj
(210)

STT
Žá
(003)

     

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  S4  (Žižková Ivana, 003)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ANJ
Pp
(214)

MAT
Du
(115)

TEV
Kp
(033)

TEV
Kp
(033)

CJL
Kj
(115)

SPS
Kv
(210)

SPS
Kv
(210)

     

 
Ú
t

 

ANJ
Pp
(119)

CJL
Kj
(209)

SPS
Kv
(210)

STT
Žá
(003)

 

PST
Do
(041)

PST
Do
(041)

PST
Do
(041)

PST
Do
(041)

 

 
S
t

 

STT
Žá
(003)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

ANJ
Cu
(119)

MAT
Du
(115)

STT
Žá
(114)

       

 
Č
t

 

STT
Žá
(003)

STT
Žá
(003)

ELE
Nj
(003)

MAT
Du
(214)

SPS
Kv
(003)

SPS
Kv
(003)

       

 
P
á

 

EKO
Nj
(003)

OBN
Tr
(003)

CJL
Kj
(115)

KOM
Nj
(210)

KOM
Nj
(210)

STT
Žá
(003)

       

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  S4  (Žižková Ivana, 003)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ANJ
Pp
(214)

MAT
Du
(115)

TEV
Kp
(033)

TEV
Kp
(033)

CJL
Kj
(115)

SPS
Kv
(210)

SPS
Kv
(210)

     

 
Ú
t

 

ANJ
Pp
(119)

CJL
Kj
(114)

SPS
Kv
(210)

SPS
Kv
(210)

 

PDG
Rj
(204)

PDG
Rj
(204)

PDG
Rj
(204)

PDG
Rj
(204)

 

 
S
t

 

STT
Žá
(003)

AUT
Rj
(216)

AUT
Rj
(216)

ANJ
Cu
(119)

MAT
Du
(214)

STT
Žá
(003)

       

 
Č
t

 

STT
Žá
(003)

STT
Žá
(003)

ELE
Nj
(003)

MAT
Du
(214)

SPS
Kv
(003)

         

 
P
á

 

EKO
Nj
(114)

OBN
Tr
(114)

CJL
Kj
(115)

KOM
Nj
(210)

KOM
Nj
(210)

         

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  U1  (Doubrava Václav, 115)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

 

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

     

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

 
Ú
t

 

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

 

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

     

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

 
S
t

 

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

 

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

     

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

 
Č
t

 

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

 

ODV (I-E1)
Sh
(D2)

     

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (I-E2)
Mj
(046)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(D1)

 
P
á

 

ZEL (I-E)
Pa
(113)

ZEL (I-E)
Pa
(113)

TEV (1)
(033)

TEV (1)
(033)

MAT (1)
Ki
(113)

CJL (1)
Kj
(115)

ZEL (I-E)
Pa
(115)

     

TDK (II-Z)
Do
(114)

TEC (II-Z)
Nj
(206)

ANJ (2)
Cu
(119)

MAT (2)
Ki
(115)

TEV (2)
(033)

TEV (2)
(033)

TEC (II-Z)
Nj
(105)

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  U1  (Doubrava Václav, 115)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

TEC (II-Z)
Nj
(045)

TEC (II-Z)
Nj
(105)

IKT (1)
Pj
(041)

IKT (1)
Pj
(041)

ANJ (1)
Pp
(105)

TDK (II-Z)
Do
(206)

CJL (2)
Kj
(115)

     

MAT (2)
Ki
(115)

ANJ (2)
Cu
(115)

MAT (2)
Ki
(116)

 
Ú
t

 

ZEL (I-E)
Pa
(114)

ZEL (I-E)
Pa
(209)

CHE
Tr
(115)

ZEL (I-E)
Pa
(115)

CJL (1)
Kj
(003)

ANJ (1)
Pp
(116)

 

OBN
Tr
(115)

   

TEC (II-Z)
Nj
(115)

TEC (II-Z)
Nj
(115)

TEC (II-Z)
Nj
(045)

IKT (2)
Pj
(202)

IKT (2)
Pj
(202)

 
S
t

 

FYZ
Sv
(116)

ANJ (1)
Pp
(207)

TDK (II-Z)
Do
(214)

TDK (II-Z)
Do
(206)

FYZ
Sv
(206)

CJL (1)
Kj
(115)

CJL (1)
Kj
(115)

     

MAT (2)
Ki
(209)

ANJ (2)
Cu
(119)

 
Č
t

 

STR (II-Z)
Hm
(115)

STR (II-Z)
Hm
(115)

STR (II-Z)
Hm
(115)

ZEL (I-E)
Pa
(206)

ZEL (I-E)
Pa
(115)

ZEL (I-E)
Pa
(114)

ANJ (1)
Pp
(115)

     

STR (II-Z)
Hm
(114)

STT (II-Z)
Nj
(113)

STT (II-Z)
Nj
(113)

CJL (2)
Kj
(114)

 
P
á

 

CHE
Tr
(116)

MAT (1)
Ki
(206)

TEV (1)
(033)

TEV (1)
(033)

MAT (1)
Ki
(115)

MAT (1)
Ki
(115)

ZEL (I-E)
Pa
(115)

     

CJL (2)
Kj
(116)

ANJ (2)
Cu
(119)

CJL (2)
Kj
(115)

TEV (2)
(033)

TEV (2)
(033)

TEC (II-Z)
Nj
(105)

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  U2  (Krob Václav, 115)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

 

ANJ (1)
Ck
(119)

ANJ (1)
Ck
(115)

ESP (I-E)
Do
(114)

IKT
Pj
(215)

ELT (I-E)
Br
(115)

ESP (I-E)
Do
(115)

     

MAT (2)
Ki
(105)

ANJ (2)
Cu
(119)

TEC (II-Z)
Nj
(115)

TDK (II-Z)
Do
(207)

TEC (II-Z)
Nj
(114)

 
Ú
t

 

MAT (1)
Ki
(115)

MAT (1)
Ki
(115)

ANJ (1)
Ck
(119)

CJL
Kt
(115)

EOO
Nj
(115)

ZEK
Ki
(003)

IKT
Pj
(215)

     

TEV (2)
(033)

TEV (2)
(033)

MAT (2)
Ki
(115)

 
S
t

 

ESP (I-E)
Do
(115)

MAT (1)
Ki
(207)

ANJ (1)
Ck
(119)

ESP (I-E)
Do
(115)

ELT (I-E)
Br
(010)

CJL
Kt
(105)

 

TEV (1)
(033)

TEV (1)
(033)

 

TEC (II-Z)
Nj
(116)

ANJ (2)
Cu
(209)

ANJ (2)
Cu
(214)

TEC (II-Z)
Nj
(207)

TEC (II-Z)
Nj
(207)

MAT (2)
Ki
(115)

ANJ (2)
Cu
(105)

 
Č
t

 

CJL
Kt
(115)

FYZ
Sv
(115)

CJL
Kt
(206)

FYZ
Sv
(206)

EOO
Nj
(115)

 

ELT (I-E)
Br
(010)

EME (I-E)
Mj
(205)

EME (I-E)
Mj
(205)

 

TEC (II-Z)
Nj
(113)

STR (II-Z)
Do
(115)

STR (II-Z)
Do
(115)

 
P
á

 

OBN
Tr
(206)

ZEK
Ki
(215)

ELT (I-E)
Br
(010)

OBN
Tr
(114)

EME (I-E)
Mj
(205)

EME (I-E)
Mj
(205)

       

STT (II-Z)
Nj
(003)

TDK (II-Z)
Do
(115)

STT (II-Z)
Nj
(113)

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  U2  (Krob Václav, 115)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

 

ODV (E1)
Mj
(046)

       

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

 
Ú
t

 

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

 

ODV (E1)
Mj
(046)

       

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

 
S
t

 

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

 

ODV (E1)
Mj
(046)

       

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

 
Č
t

 

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

 

ODV (E1)
Mj
(046)

       

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

 
P
á

 

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

ODV (E1)
Mj
(046)

 

ODV (E1)
Mj
(046)

       

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (E2)
Sh
(D1)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

ODV (II-Z)
Vr
(DZ)

 

sudý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  U3  (Nechutná Jitka, 115)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

 

ODV
Pd
(POD)

       

 
Ú
t

 

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

 

ODV
Pd
(POD)

       

 
S
t

 

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

 

ODV
Pd
(POD)

       

 
Č
t

 

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

 

ODV
Pd
(POD)

       

 
P
á

 

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

ODV
Pd
(POD)

 

ODV
Pd
(POD)

       

lichý týden

(rozvrh platný od 01.10.2019)

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace  U3  (Nechutná Jitka, 115)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:45-10:30

4
10:40-11:25

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:05-14:50

9
14:55-15:40

10
15:45-16:30

 
P
o

 

MAT
Ki
(115)

ANJ (I-E)
(119)

ETC (I-E)
Nj
(116)

EOO
Nj
(114)

EOO
Nj
(210)

ESP (I-E)
Br
(010)

 

EME (I-E)
Mj
(205)

EME (I-E)
Mj
(205)

 

ANJ (II-Z)
Ck
(010)

ANJ (II-Z)
Ck
(119)

TEC (II-Z)
Nj
(207)

KOM (II-Z)
Nj
(045)

KOM (II-Z)
Nj
(045)

 
Ú
t

 

MAT
Ki
(003)

CJL
Kt
(119)

AUZ (I-E)
Pa
(216)

MAT
Ki
(114)

AUZ (I-E)
Pa
(216)

ANJ (I-E)
(119)

MAT
Ki
(105)

 

OBN
Tr
(115)

 

PST (II-Z)
Do
(041)

ANJ (II-Z)
Ck
(214)

 
S
t

 

PST (II-Z)
Do
(041)

TDK (II-Z)
Do
(041)

CJL
Kt
(206)

ESP (I-E)
Br
(010)

EME (I-E)
Mj
(205)

ANJ (I-E)
(114)

EME (I-E)
Mj
(114)

     

TEC (II-Z)
Nj
(207)

TEC (II-Z)
Nj
(207)

STR (II-Z)
Do
(105)

 
Č
t

 

AUZ (I-E)
Pa
(216)

ETC (I-E)
Nj
(210)

CJL
Kt
(114)

TEV
(033)

TEV
(033)

 

CJL
Kt
(209)

TDK (II-Z)
Do
(209)

   

AUT (II-Z)
Pa
(216)

 
P
á

 

IKT
Pj
(215)

IKT
Pj
(215)

ESP (I-E)
Br
(010)

ESP (I-E)
Br
(010)

AUZ (I-E)
Pa
(003)

OBN
Tr
(003)

ANJ (I-E)
(214)

     

TEC (II-Z)
Nj
(003)

AUT (II-Z)
Pa
(206)

STR (II-Z)
Do
(206)

ANJ (II-Z)
Ck
(207)

Zpracováno v systému Bakaláři