Zvítězili jsme v okresním kole atletického poháru CORNY

Na atletickém poháru Corny jsme v úterý 19.9.2017 obhájili loňské vítězství v okresním kole.

Největšími lídry týmu byli Jurij Tofeljuk, který vyhrál  100m v čase 11,3 a nechal všechny ostatní téměř sekundu za sebou  a Dominik Burdych, který vyhrál obě skokanské kategorie. Ostatní svými výsledky podpořili jednoznačné vítězství a se 7502 body jsme zvítězili na plné čáře. Další souboj nás čeká na krajském kole v Kolíně 3.10.2017, kde je velmi silná konkurence.

100 m

     

Tofeljuk Jurij

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

1

11.3

744

Borl Lukáš

Střední zemědělská škola Rakovník

2

12.1

 

Dolák Dominik

Gymnázium JAK Nové Strašecí

3

12.2

 

Krupička Martin

MOA Rakovník

4

12.3

 

Skála Vojtěch

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

 

12.4

 

Bureš Adam

SOU Nové Strašecí

5

12.4

 

Čech Jan

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

 

12.5

 

Vaic Max

Gymnázium JAK Nové Strašecí

6

12.5

 

Vaculík Jan

SOU Nové Strašecí

7

12.6

 

Bondar Samuel

MOA Rakovník

 

12.7

 

Pavlík Miroslav

SLŠ Křivoklát

8

12.7

 

Svatoš Dan

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

9

12.8

461

Roušavý Daniel

SOU Nové Strašecí

 

12.9

 

Bernard Ondřej

SLŠ Křivoklát

10

12.9

 

Sladkovský Matěj

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

 

13.0

428

Kouba Daniel

MOA Rakovník

 

13.0

 

Pokorný Zbyněk

Gymnázium JAK Nové Strašecí

11

13.0

 

Matyáš Leoš

Střední zemědělská škola Rakovník

 

13.3

 

Vodička Josef

SLŠ Křivoklát

12

13.3

 

Pém Jiří

Střední zemědělská škola Rakovník

13

13.8

 

Kočí Jan

ISŠ Rakovník

14

14.1

 

Andrle Jiří

ISŠ Rakovník

15

14.3

 

Horváth Robert

ISŠ Rakovník

16

15.4

 

Tancoš Pavel

ISŠ Rakovník

     

 

400 m

       

Hruška Pavel

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

1

57.3

 

Čech Jan

ISŠ Rakovník

2

58.9

 

Svatoš Dan

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

3

59.4

429

Špaček Jan

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

4

59.9

 

Hudec Jaroslav

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

5

60.9

378

Kouba Daniel

MOA Rakovník

6

61.0

 

Pokorný Zbyněk

Gymnázium JAK Nové Strašecí

 

61.5

 

Bondar Samuel

MOA Rakovník

7

61.5

 

Fejfar Radek

SLŠ Křivoklát

 

62.7

 

Cafourek Matěj

SOU Nové Strašecí

 

62.7

 

Vostřel Radek

Střední zemědělská škola Rakovník

 

62.7

 

Rubeš Ondřej

SOU Nové Strašecí

8

62.7

 

Matyáš Leoš

Střední zemědělská škola Rakovník

9

62.9

 

Bernard Ondřej

SLŠ Křivoklát

10

66.0

 

Sladkovský Matěj

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

11

66.3

221

Slepička Marek

SLŠ Křivoklát

 

67.7

 

Čihák Ondřej

Střední zemědělská škola Rakovník

12

67.7

 

Brabec Patrik

ISŠ Rakovník

13

72.3

 

Hoang Tomáš

MOA Rakovník

14

73.9

 

Tygl Michal

SOU Nové Strašecí

     

Dolák Dominik

Gymnázium JAK Nové Strašecí

     

 

1500 m

   

Tygl Michal

SOU Nové Strašecí

1

4:41.9

Vostřel Radek

Střední zemědělská škola Rakovník

2

4:45.9

Vejvoda David

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

3

4:48.4

Beneš Jan

MOA Rakovník

4

4:53.2

Titlbach Dominik

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

5

4:54.4

Follprecht Petr

Gymnázium JAK Nové Strašecí

6

4:57.8

Patera Jiří

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

7

4:58.0

Paniagua Nicolas

Gymnázium JAK Nové Strašecí

8

4:58.7

Köhler Kryštof

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

9

5:10.9

Bučák Peter

SOU Nové Strašecí

10

5:11.4

Hrouda Zdeněk

ISŠ Rakovník

11

5:12.0

Hamouz Robert

MOA Rakovník

12

5:13.1

Vait Lukáš

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

13

5:13.6

Hůla David

SLŠ Křivoklát

14

5:21.1

Branšovský Tomáš

MOA Rakovník

15

5:24.5

Borl Lukáš

Střední zemědělská škola Rakovník

16

5:35.1

Tancoš David

ISŠ Rakovník

17

5:36.4

Pelcman Jaroslav

SLŠ Křivoklát

18

6:13.6

Brabec Patrik

ISŠ Rakovník

   

Vavřík Jan

Střední zemědělská škola Rakovník

   

Bradáč Marek

SOU Nové Strašecí

   

 

vrh koulí 5kg

     

Mareš Václav

SLŠ Křivoklát

1

11.96

 

Peterka Jáchym

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

2

11.60

 

Umlauf Radek

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

3

11.28

563

Pidrman Jakub

MOA Rakovník

4

11.09

 

Vaculík Jan

SOU Nové Strašecí

5

10.81

 

Mahnert Lukáš

ISŠ Rakovník

6

10.65

 

Fencl Tomáš

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

7

10.34

 

Cuřín Tomáš

SLŠ Křivoklát

8

10.25

 

Spousta Jiří

SOU Nové Strašecí

9

10.00

 

Martinovič Jiří

Střední zemědělská škola Rakovník

10

09.95

 

Skála Vojtěch

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

11

09.61

 

Vodička Josef

SLŠ Křivoklát

12

09.48

 

Fišer Tomáš

ISŠ Rakovník

13

09.36

 

Kousek Ondřej

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

14

09.12

433

Hrdlička Adam

Gymnázium JAK Nové Strašecí

15

09.10

 

Hrabovský Radim

ISŠ Rakovník

16

09.06

 

Baloun Jan

Gymnázium JAK Nové Strašecí

17

09.05

 

Krob Jiří

MOA Rakovník

18

08.70

 

Čihák Ondřej

Střední zemědělská škola Rakovník

19

07.69

 

Vender Václav

Střední zemědělská škola Rakovník

20

07.60

 

Krupička Martin

MOA Rakovník

     

Průcha Vít

SOU Nové Strašecí

     

 

skok vysoký

     

Burdych Dominik

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

1

1.81

636

Špaček Jan

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

2

1.77

 

Kóré Dominik

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

3

1.69

536

Bureš Michal

Střední zemědělská škola Rakovník

4

1.65

 

Lavička Tomáš

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

 

1.61

472

Maňur Matyáš

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

5

1.61

 

Sýkora Milan

MOA Rakovník

 

1.57

 

Mařák Karel

SOU Nové Strašecí

6

1.57

 

Krupička Martin

MOA Rakovník

7

1.53

 

Zadina Josef

SLŠ Křivoklát

 

1.49

 

Hůla David

SLŠ Křivoklát

 

1.49

 

Pém Jiří

Střední zemědělská škola Rakovník

 

1.49

 

Beredzas MIchal

Gymnázium JAK Nové Strašecí

8

1.49

 

Vaic Max

Gymnázium JAK Nové Strašecí

 

1.45

 

Follprecht Petr

Gymnázium JAK Nové Strašecí

 

1.45

 

Kraus Václav

SLŠ Křivoklát

9

1.45

 

Vaculík Jan

SOU Nové Strašecí

10

1.41

 

Tancoš David

ISŠ Rakovník

11

1.33

 

Bučák Peter

SOU Nové Strašecí

12

1.29

 

Fišer Tomáš

ISŠ Rakovník

     

 

skok daleký

     

Burdych Dominik

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

1

5.67

516

Mařák Karel

SOU Nové Strašecí

2

5.50

 

Tofeljuk Jurij

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

3

5.44

469

Peterka Jáchym

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

4

5.24

 

Bureš Michal

Střední zemědělská škola Rakovník

5

5.23

 

Bradáč Marek

SOU Nové Strašecí

6

5.11

 

Krob Jiří

MOA Rakovník

7

5.00

 

Vaic Max

Gymnázium JAK Nové Strašecí

8

4.95

 

Sýkora Milan

MOA Rakovník

9

4.90

 

Kóré Dominik

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

10

4.75

335

Karácz Zoltán

ISŠ Rakovník

11

4.74

 

Mareš Václav

SLŠ Křivoklát

12

4.73

 

Dolanský Filip

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

 

4.70

 

Baloun Matěj

Střední zemědělská škola Rakovník

13

4.70

 

Köhler Kryštof

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

14

4.68

 

Martinovič Jiří

Střední zemědělská škola Rakovník

 

4.60

 

Bernard Ondřej

SLŠ Křivoklát

15

4.60

 

Jurek Michal

MOA Rakovník

16

4.56

 

Vaic Max

Gymnázium JAK Nové Strašecí

17

4.51

 

Vaculík Jan

SOU Nové Strašecí

18

4.46

 

Kraus Václav

SLŠ Křivoklát

19

4.34

 

Dekoj Aleš

ISŠ Rakovník

20

4.06

 

Šnírc Josef

ISŠ Rakovník

21

3.50

 

 

100-200-300-400 m

     

Svatoš, Vejvoda, Titlbach, Burdych

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

1

2:19.3

Hamouz, Krupička, Kouba, Sýkora

MOA Rakovník

 

2:21.7

Roušavý, Bureš, Rubeš, Mařák

SOU Nové Strašecí

2

2:21.7

Čech, Hruška, Skála, Peterka

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

3

2:24.0

Borl, Bureš, Matyáš, Vostřel

Střední zemědělská škola Rakovník

4

2:25.0

Kočí, Hrouda, Bok, Drahoňovský

ISŠ Rakovník

5

2:27.7

Vaic, Hrdlička, Pokorný, Dolák

Gymnázium JAK Nové Strašecí

6

2:27.8

Fejfar, Skoupý, Kraus, Vodička, Slepička, Pavlík, Zadina, Bernard

SLŠ Křivoklát

7

2:31.6

 

Celkový bodový stav

 

SPŠ Emila Kolbena Rakovník

1

7502

GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA

2

7006

SOU Nové Strašecí

3

6592

MOA Rakovník

4

6492

Střední zemědělská škola Rakovník

5

6139

Gymnázium JAK Nové Strašecí

6

5851

SLŠ Křivoklát

7

5603

ISŠ Rakovník

8

4709

     

Celkové výsledky OK s body najdete na:

 

http://online.atletika.cz/vysledky/31616